Enfa Mühendislik Hizmetleri

Kurumsal

Kurumsal

Enfa Mühendislik,  2009 yılında yatırım yapmak isteyen şirketlerin tüm mühendislik hizmetlerini bir arada vermek üzere kurulmuştur.  kurucularının uzun yıllara dayanan sektör tecrübelerinin olması ve sıkıntıları birebir yaşam alanından dolayı hizmet verdikleri firmaların taleplerini en kısa sürede fazlasıyla karşılayarak sürekli büyüme kaydetmiştir.

Enfa Mühendislik çalışanlarının Kanunlara ve mevzuata hakim olmaları,  hukuksal başarıyı sağlamış,  tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak yapmış oldukları için en mükemmelini hedeflemiştir. profesyonellik anlayışı İlk günkü heyecanı ile devam etmektedir.  Bu anlayışından dolayı kısa sürede birçok firma ile çalışarak önemli projelere imza atmıştır.

Enfa Mühendislik, özellikle hızla gelişen sektörlerde öncülük yapmayı hedefleyen,  mühendislik ve danışmanlık hizmetlerinde çalışmış olduğu saygın firmalara doğru hedefi bulabilme yönünde göstermiş olduğu çabalarla sektörde aranılan çözüm ortağı haline gelmiştir. 

Enfa Mühendislik,  günümüz yüksek teknolojisi ve konusunda deneyimli uzman personeli ile her geçen gün Türkiye ve dünya koşullarına hızla adapte olabilen ve müşterilerine bu konuda en üstün hizmeti verebilen firmadır.

Enfa Mühendislik yetkilileri sürekli alt yapısını güçlendirerek müşteri memnuniyetini hedeflerken gelişen mühendislik sektöründeki yenilikleri takip ederek sektöründe lider kuruluş olma yönünde sağlam adımlarla ilerlemektedir. 

Bize güvenerek projelerini hayata geçirme imkanı veren tüm müşterilerimize,  bizleri bugünlere taşıyan tüm çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza,  insan için çalışıyoruz sloganı ile çıktığımız bu zorlu yolculuğumuzda yanımızda olan tüm sevdiklerimize saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz. 

Mehmet Berber
Genel Müdür
Maden Yüksek Mühendisi